niedziela, 29 grudnia 2013

Witam !

Od dłuższego czasu regularnie przeglądam blogi hafciarskie oraz blogi z wszelkiego rodzaju rękodziełem. Pomimo że nie miałam własnego bloga udało mi się poznać wiele sympatycznych i serdecznych osób, dlatego postanowiłam założyć własnego bloga abym mogła również prezentować swoje skromne prace. Pozwólcie że się przedstawię :) na imię mam Małgosia, mieszkam w Sokółce (woj. podlaskie). Uwielbiam rzeczy wykonane ręcznie, bo są wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego każdą wolną chwilę poświęcam na haft krzyżykowy, który mi sprawia najwięcej przyjemności :) Lubię też dobra książkę, a w związku z tym mam w domu małą biblioteczkę :)
No cóż to chyba na tyle pora zaczynać i w następnym poście zaprezentować swoje najnowsze dzieło. Zapraszam serdecznie na mojego bloga, nam nadzieję że będzie to czas miło spędzony. Pozdrawiam Małgosia.

9 komentarzy:

 1. Witaj Małgosiu! Jak wspaniale, że do nas dołączyłaś! Teraz wszyscy będziemy mogli się cieszyć twoimi cudownymi haftami :)

  P.S.
  Musisz jeszcze wyłączyć weryfikację obrazkową komentarzy, bo jest to bardzo denerwująca funkcja. Wchodzisz w menu swojego bloga-komentarze i tam musisz szukać weryfikacji obrazkowej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Cię Asiu! oj już tyle miłych słów usłyszałam, same pochwały ;) ja też jestem szczęśliwa że udało mi się już stworzyć tego bloga, jeszcze nie umiem dodawać blogów, nie umiem dołączyć do członków danego blogu nie bardzo wiem co i jak :(

   Usuń
  2. żeby się dołączyć do czyjegoś bloga musisz znaleźć po boku takie skupisko małych zdjęć i nacisnąć dołącz do grona obserwatorów. potem potwierdzić że publicznie ma się wyświetlać a następnie wcisnąć gotowe i z automatu będziesz ten blog obserwować.
   A weryfikację obrazkową wyłącza się tak: ustawienia -> ustawienia -> posty i komentarze -> włącz weryfikację obrazkową -> NIE bo taka weryfikacja wiele komentujących osób odstrasza i nie chcą pisać komentarzy

   Usuń
 2. To była świetna decyzja :) witam w świecie blogowym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Madziu, mam nadzieję że sprostam zadaniu ;)

   Usuń
 3. Małgosiu witaj w blogowym świecie. Fajnie że jesteś z nami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też się cieszę bardzo :) pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 4. Chociaż dołączyłem dużo później niż Ty ale przywitać się mogę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hihi no pewnie, bardzo mi miło :D i zapraszam do mnie częściej ;)

   Usuń