poniedziałek, 28 lipca 2014

Haftowanie literek...przedszkole tuż tuż :)

W ostatnim tygodniu musiałam zrobić sobie mały przerywnik od haftowania mojej damy, a to dlatego że dużymi krokami zbliża się wrzesień, a moje dwa maluszki idą do przedszkola. Każda mama która ma dzieci w tym wieku wie, że w przedszkolu wszystkie rzeczy muszą być podpisane, więc nie pozostało mi nic innego jak zakasać rękawy i zabrać się za wyszywanie imion i nazwiska moich pociech :) Worki  na pościel i na obuwie kupiłam gotowe z podpisem, bo mi się spodobały, ale na więcej rzeczy nie mogę sobie pozwolić, bo koszt gotowych rzeczy z haftem jest kilkukrotnie wyższy. Myślę, że nie wyszło źle, teraz tylko pozostało kupić pościel i ręczniczki i naszyć to na nie, ale szyciem to już zajmie się ciocia maluchów :)
Imię i nazwisko synka haftowałam na aidzie 18 ct.

Imię  i nazwisko córeczki haftowałam na 14 ct.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za komentarze.

15 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się czcionka :) Twoja dwójeczka będzie miała najfajniej podpisane rzeczy w całym przedszkolu :) Pewnie pojawią się "zamówienia" od innych maluchów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Aniu ;* myślę że każdy już przyniesie do przedszkola podpisane rzeczy, wiem że niekiedy rodzice mazakami podpisują, ale to niszczy rzeczy i mi się strasznie nie podoba, dlatego postanowiłam że wyszyję napisy na kanwie, szkoda że nie umiem haftu płaskiego :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł z tym haftowaniem nazwiska. Bardzo ładna czcionka, pierwszy raz taką widzę. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Małgosiu, pięknie Ci wyszły te haftowane nazwiska. Żadne dziecko nie będzie miało ładniejszych:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Edytko jeszcze raz za wzorniki alfabetów, dzięki Tobie udało mi się wyszyć te imiona :)

   Usuń
 5. Małgosiu świetny pomysł i piękne hafciki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki śliczne, musiałam coś wymyślić, bo haft maszynowy jest piękny ale bardzo kosztowny i trzeba było wyjście awaryjne znaleźć hihi :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam. faktycznie śliczne hafty. Dzieci będą dumne z Mamy. Powiem szczerze, że pracuję 36 lat jako nauczyciel przedszkola i nie spotkałam się w praktyce z takimi pięknymi podpisami. Aż miło. Często dzieci przynoszą coś i słyszę - pani podpisze, bo mama nie miała czasu. Mimo, że prosimy o podpis bo nie łatwo jest zapamiętać co jest czyje- szczególnie na początku roku szkolnego. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne hafciki, założę się , że żadne dziecko nie miało takiego ładnego:) Ja właśnie odebrałam swoją Młodszą z przedszkola, jest chyba dobrze, bo jutro też chce iść:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Wiolu :* ja po swoje maluchy idę z obstawą ciocią i dziadkiem o 15 :D ale wiem że Gabi super się zachowuje, nie ma jak na razie żadnych problemów, czego się obawiałam ( sama wiesz najlepiej jak może być ;) akurat znajoma Pani jest w tej grupie to od razu jestem spokojniejsza ...o synka to się nie martwię, bo on taki otwarty do dzieci, co najwyżej może trochę rozrabiać :)

   Usuń
 9. Witam mogłabym dostać od Pani wzory tych literek, naprawdę są piękne. agusiamaj15wp.pl Dziękuję

  OdpowiedzUsuń