poniedziałek, 18 stycznia 2016

Orientalny bukiet od Dimensions

Dzisiaj startuję z nowym wyzwaniem jakim jest zestaw od Dimensions pt ,,Orientalny bukiet,, Jest to duży zestaw i wykrzyżykowanie go zajmie mi sporo czasu, bardzo przyjemnie spędzonego czasu :D Kanwa jest koloru beżowego 18ct. a obraz jest bardzo kolorowy, są tu także złote nici więc będzie na bogato ;)

   Korzystając z okazji bardzo chcieliśmy razem z mężem podziękować za finansowe wsparcie wszystkim osobom które przekazały swój 1% podatku na subkonto Gabrysi, dzięki tym środkom Gabrysia będzie miała możliwość kontynuacji zajęć terapeutycznych i zakupu pomocy niezbędnych do codziennej rehabilitacji. Z całego serca dziękujemy Małgorzata i Piotr Malesza z Gabrysią :*
    Jak co roku zwracamy się razem z  Fundacją  Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” z prośbą o pomoc dla Gabrieli Malesza. Po urodzeniu rozwijała się dobrze, ładnie chodziła, biegała cieszył ją otaczający świat. Jednakże po drugim roku rodzice zaobserwowali u córki niepokojące zmiany. Przestała mówić, reagować na imię. Zaczęli z córką chodzić po specjalistach. W ośrodku „Dać Szansę” w UDSK diagnoza była jednoznaczna, Gabrysia ma autyzm. Od 2013 roku rodzice starają się zapisać córkę na różne formy rehabilitacji. Dzięki intensywnej terapii psychologiczno-pedagogicznej, logopedycznej, integracji sensorycznej, specjalistycznemu leczeniu medycznemu oraz innym formom pomocy zaczynają być widoczne efekty. Gabrysia tylko dzięki intensywnej pracy terapeutycznej ma szansę na samodzielność i lepszą przyszłość. To wszystko wymaga jednak dużych nakładów finansowych, które przekraczają możliwości finansowe rodziny, dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% podatku  na rzecz Gabrysi.
Przekaż 1% podatku
W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj: 22791 Malesza Gabriela
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp
Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


                                                    Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam !!!

18 komentarzy:

 1. Małgosiu hafcik zapowiada się imponująco. Będę ci kibicować przy jego wyszywaniu. Gabrysiowy banerek już wieszam na swoim blogu. Im więcej ludzi wie tym lepiej. pozdrawiam Małgosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Małgosiu doping mi się strasznie przyda, ten haft jest największy w mojej hafciarskiej karierze :D ...dziękuję również za umieszczenie banerka :)

   Usuń
 2. Małgosiu - dla mnie krzyżyki są zupełnie niedościgłą umiejętnością. Podziwiam zdolności i wytrwałość!

  Jeszcze nie wiem, jak wstawić baner do swego bloga, ale to zrobię. Popieram Gosię : Im więcej ludzi wie tym lepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu krzyżyki są bardzo łatwe, jedynie wymagają dużo czasu aby powstało zwłaszcza duże dzieło :D i to ja podziwiam Twoje umiejętności i cuda jakie wychodzą z pod Twoich rąk :) to dopiero majstersztyk ...dziękuję pięknie za wsparcie dla Gabrysi.

   Usuń
 3. Na ten wzór z Dimensions kiedyś miałam ochotę :) Jest śliczny, dlatego czekam na pierwsze efekty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również chorowałam na ten zestaw i jeszcze dwa inne, miałam mały dylemat przy wyborze zestawu, bo jeszcze zachwycały mnie piwonie oraz kwiaty prezentujące się na tle okna, wszystkie zestawy tej samej wielkości no i padło na orientalny bukiet :D ...z przyjemnością zaprezentuję pierwszą odsłonę jak tylko coś czytelnego pojawi się na kanwie.

   Usuń
 4. bukiet cudny wrzucaj postępy jak najczęściej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecuję, będę systematycznie pokazywać postępy w pracy nad haftem :)

   Usuń
 5. Haft przepięknie się zapowiada!
  Ciekawe, że do zestawu załączono aidę 18ct. Rzadko się to zdarza. Mimo drobniutkich krzyżyków obraz będzie imponujących rozmiarów.
  Powodzenia!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że też Ci się podoba Edytko zestaw...co do kanwy masz rację często spotykanym rozmiarem jest 14ct. a tutaj taka niespodzianka :D bardzo lubię wyszywać na 18ct. i co do rozmiaru się nie mylisz będzie spory ten hafcik :)

   Usuń
 6. Ohoho! będziesz miała co robić :) Piękna praca się szykuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już zaczęłam dłubaninkę i muszę przyznać że dzieję się :D

   Usuń
 7. Ale będzie wspaniała praca :)

  OdpowiedzUsuń